Przedszkole nr 70 Sł‚oneczna Chatka w Poznaniu. Taniec, ¶piew, wspaniała zabawa wypełnia każd± chwilę w wesołych salach.

::.. Przedszkole nr 70 Sł‚oneczna Chatka
 Przedszkole nr 70 Sł‚oneczna Chatka
ul. Skarbka 9
fax. 61 86 797 82

Słoneczn± chatkę każdego dnia wypełnia ¶miech i krz±tanina małych Skrzatów, które dzięki miłej i rodzinnej atmosferze czuj± się szczę¶liwe i bezpieczne. Taniec, ¶piew, wspaniała zabawa wypełnia każd± chwilę w wesołych salach, a magiczny ogród przy Chatce daje dzieciom inspirację i dodatkow± energię.

Nasza praca opiera się na ¶cisłej współpracy całego personelu – pedagogicznego i administracyjno-obsługowego, który swoj± energię przekłada, by 72 radosne Krasnale z 4 grup mogły przeżywać każdy dzień inaczej. Tak mała ilo¶ć dzieci stwarza warunki do pracy indywidualnej – a nam pozwala uwzględnić pojedyncze problemy, zainteresowania i potrzeby dzieci.

Nad radosnym klimatem i dobrym humorem każdego Malucha czuwa pani Dyrektor Beata Lewicka. Pomagaj± jej w tym każdego dnia wspaniałe nauczycielki oraz ich asystentki, których głównym celem jest szczę¶cie, ale i m±dry rozwój każdego Smyka. Studia podyplomowe, liczne kursy i warsztaty wypełniaj± czas wolny wszystkich opiekunek, by zawsze mogły dawać dzieciom i ich rodzicom to, co najlepsze.

<< Przedszkole nr 71 Pod Topol±   Przedszkole Nr 68 Kolorowy ¦wiat >>

Przedszkole nr 70 Sł‚oneczna Chatka Poznań„. Magiczny ogród przy Chatce daje dzieciom inspirację i dodatkow± energię.